www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


BLOG
 

CO JSOU VOLNÉ RADIKÁLY?

V kosmetickém slovníku je často zmíněny "volné radikály". Ale o co vlastně jde? Proč jsou tak škodlivé pro naši pleť? A jak se jim bránit?
Volné radikály stručně řečeno ničí DNA buňky a narušují buněčné membrány.
Jsou přítomny ve vzduchu kolem nás, protože životní prostředí je narušené. Smog, kouř, toxiny, stres a nezdravý životní styl naší pleti skutečně nedělají dobro.
Volné radikály jsou tedy "ničitely buněk.
Co vlastně mají na "svědomí"?
Jsou to nestabilní molekuly, které místo dvou elektronů mají pouze jeden. Proto hledají rovnováhu tím, že "kradou" elektron z molekul, které se s nimi dostanou do kontaktu. Ale okradená molekula opět začne díky způsobené nestabilitě napadat další molekuly a přebírat jeden elektron na sebe. A takto začíná řetězová reakce ničení našich buněk a tím pádem tato neviditelná bitva molekul přispívá k jejich stárnutí.

Jsou dva typy volných radikálů:
1) vnitřní endogenní, které vznikají při látkové výměně v našich buňkách
2) vnější exogenní vznikající z vnějšího prostředí- kouř, smog UV záření...
Naše pokožka je úžasně vytvořena s přirozenou ochranou proti volným radikálům. Bohužel ale s věkem tato obrana pokožky klesá. Proto je velmi důležité dodávat posilu z vnějších zdrojů.
Tady přicházejí na řadu ANTIOXIDANTY, z nichž významnou úlohu hraje vit. C, E, A, Q 10, obsažené jsou hojně v ovoci a zelenině. Skvělým pomocníkem je pobyt na čerstvém vzduchu a pohyb. Zdravý životní styl navrací našim buňkám potřebné elektrony a blokují řetězovou reakci nestability popsanou v úvodu.
KOSMETIKA
Tady přichází na řadu profesionální kosmetika vyráběná na pomoc našim buňkám a na posilu pleti.
Stárnutím buňky přicházejí o svoji přirozenou ochranu, jakýsi štít proti volným radikálům. Proto kvalitní krém působí cíleně i jako antioxidant, který neutralizuje volné radikály a nedovolí poškození buněk.
Krémy zakoupené v drogerii obsahují často syntetické přísady, konzervanty a parabeny, které mohou naopak pleť zatěžovat a tím usnadňovat volným radikálům další poškozování pokožky.

 
PÉČE O OČNÍ OKOLÍ
Ráda bych se, milé klientky, dnes věnovala tématu péče o oční okolí.
Mnoho žen je toho názoru, že na tuto oblast si vystačí běžným krémem na obličej.
Dovolte mi tedy napsat pár řádek o základní péči a také proč si právě oční okolí zaslouží naši důkladnou pozornost.
Pro své oční okolí můžete udělat mnoho dobrého!

Oči a stres
Pokud se dostaneme do stresu nebo proděláme nějaké onemocnění nebo jsme chronicky unavené a vyčerpané, často se nám tyto životní změny podepíší i na výrazu obličeje, mění se také odstín pleti, především v oblasti očí. Není vyjímkou, že právě zde je pleť zašedlá, napjatá, vysušená anebo opuchlá, a proto náš celkový výraz je starší.
Pleť  v okolí očí je přibližně čtyřikrát tenčí než na jiných místech obličeje. Má také méně mazových žláz, a proto se zde snadněji vysušuje.
Oční okolí je velmi namáháno naší mimikou, protože zde jsou mimické svaly, které stále pracují při naší konverzaci, smíchu a pod.
Další nápor na oční okolí je způsoben líčidly. Oční linky, tužky, stíny pudry, to vše může velmi tuto křehkou oblast vysušovat a dráždit.

Od kdy začít o oční okolí pečovat více?
To se hodně odvíjí od vašich predispozic. Pokud maminka nebo babička měly už v mládí kruhy pod očima nebo se jim tvořily brzy vrásky či váčky pod očima, bude potřeba, abyste začly s péčí o tuto oblast již časně v mládí. Věřte, že se Vám to skutečně mnohonásobně vrátí!
A začínající změny můžete pociťovat již od 25. roku.
Můžete začít s důkladným a přesto šetrným odličováním.

Odlíčení očního okolí:

Doporučuji dvoufázový micelární odstraňovač make-upu
- navlhčete teplou vodou tampony a vyždímejte je.
- na tampony naneste micelární dvoufázový oční odličovač nebo speciální odličovací mléko na oční okolí. Netřete oči, ale jemně přiložte na zavřená víčka a nechte chvíli působit!
- poté opravdu citlivě a jemně stírejte řasy po směru jejich růstu a také citlivě přejeďte víčka, až bude tampon čistý. Víčka nemačkejte a "nešudlejte".
- pokud nemáte oční víčka opuchlá nebo jinak podrážděná např. alergie, ponocování atd., můžete nanést čisté hyaluronové sérum.
Ptáte se proč se nemá nanášet hyaluron na opuchy? Kyselina HY na sebe váže mnohonásobně více vody než sama váží, proto opuchlá víčka potom nasají daleko více vláhy a vypadají ještě víc oteklá.

Následná péče:

Doporučuji Soothing Gentle Eye Cream na oční okolí pro citlivou pleť od Diega dalla Palma.
Tento lehoučký krém má super účinné složení.
Obsahuje 51+3 HY complex a tetra peptid na zklidnění, péči, přirozenou jemnost a hydrataci. Neobsahuje konzervanty ani parfemaci.

Pro pleť středního a staršího věku doporučuji Icon Time se stříbrem 30+, zlatem pro 40+, diamantem pro 50+ či platinou.

Tyto krémy obsahují stříbrny, zlatý, diamantový nebo platinový mikroprach, kolagen, 51+3 hyalu complex látek, které vyplňují vrásky, zjemňují rysy, oblast očí je hebká, elastická a dokonale vyživená. Chrání oční okolí před vysoušením, změnou pigmentace, působí proti kruhům pod očima a vráskám.

Krém naneste na dokonale odlíčené oční okolí a jemně vklepejte od vnitřního koutku ven a na oblast nad horním víčkem.

Na co si dejte pozor na estetických a kosmetických procedurách?

Hodně oblíbené jsou obrušovací procedury jako mikrodermabraze nebo kyselinový peeling. Ale pozor!!!

Když uvážíte, že oblast očního okolí je pokryta ztenčenou vrstvou pleti a ještě ke všemu je zde pleť velmi citlivá a protkaná mnoha vlásečnicemi, pokud tuto oblast jakkoli peelingujete nebo obrušujete, byť i za účelem zbavit se drobných vrásek, docílíte pravý opak.
Skutečně na oblast očí si nikdy nenechte aplikovat broušení diamantovým nástavcem ani jinými brusnými procedurami!
Nepředpokládejte, že všechny kosmetičky jsou správně informované a obeznámené s důsledky. Občas se setkávám s neprofesionálním provedením dermabrazí a následky trvalého poškození kůže.
Výsledek může být nenávratný a katastrofální, neboť může dojít k ještě většímu prosvítání tmavých vlásečnic, takže budete mít namodralé kruhy pod očima. Opravdu se dobře informujte na proceduru, na kterou chcete jít a zda ji provádí vyškolený profesionál.
 
 
 
CO JSOU PEPTIDY A JAK PŮSOBÍ V POKOŽCE?

Často při doporučování nějakého produktu říkám, že je velmi účinný právě kvůli obsahu peptidů. Co vlastně peptid je a jak působí v naší pokožce?
Peptidy jsou organické sloučeniny z aminokyselin rostlinného původu. Na rozdíl od botoxu peptidy nezpůsobují podráždění ani alergie, ačkoli je jejich působení velmi intenzivní.

Jaké jsou účinky?
Vědecké studie potvrzují výrazné anti-age účinky, neboť urychlují regeneraci kůže, díky stimulaci tvorby kolagenu pleť zpevňují, díky stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové  a elastinu vedou k hladší a pružnější pleti.
Dokáží chránit naši pleť před nepříznivými vlivy, protože odbourávají látky, které ji poškozují.
Účinky různých peptidů se doplňují, některé si dokáží poradit s hyperpigmentací a růžovkou- neboli kuperózou.

Dobře pronikají do pokožky díky malým molekulám se bez problémů skvěle vstřebávají, snadno se kombinují s účinnými látkami ve vodě rozpustnými, a proto jsou součástí vysoce aktivních pleťových sér a krémů.

Fungují velmi rychle.
Jsou ženy, které omlazující efekt pociťují téměř okamžitě, jiné vidí účinky po několika týdnech. Vylepšení stavu pleti je ale vždy viditelné i citelné.

Já to vnímám při každé další kosmetické péči, kdy v mezidobí ženy v domácí péči používají doporučené profesionální produkty. Pleť klientek je rozjasněnější, hebká, hydratovaná a vláčná.

Z profesionálních produktů, u kterých zaručuji viditelné omlazení pleti mohu pro vyčerpanou a unavenou pleť doporučit mnou používanou profi kosmetiku
italské společnosti Diego dalla Palma.
 


PIGMENTACE A JAK SJEDNOTIT TÓN PLETI

Pigmentování na kůži vzniká po zánětu pokožky, poškození nebo ozáření. Zanícení pleti je doprovodný proces při akné a vzniká tzv. pozánětlivá hyperpigmentace.  

Při zánětu se uvolní melanin a jeho nadbytek způsobí hyperpigmentaci. Důsledkem jsou pak skvrny růžové, hnědé nebo červené. Tím, že pleť je v takovém místě poškozena a ztenčena, sluníčko pak tyto projevy pigmentování kůže dokáže pořádně zhoršit.

Co s tím?

Je několik možností, jak se dá pigmentace zmírnit:

- DOMÁCÍ KÚRA s vybělujícími a projasňujícími produkty

- AHA kyseliny

- Mikrodermabraze

- Mezoterapie

- Laser

Když s některou klientkou řešíme problém pigmentace, většinou doporučuji kombinaci více procedur.

Každá kosmetická péče má svůj efekt a jedna podporuje druhou. Laser doporučuji až v případě, kdy je pleť poškozena tak, že klientka trvá na rychlém řešení a není dost trpělivá na dlouhodobější péči.

Laser totiž rozhodně nepatří na seznam „bezpečných“ procedur. Může při něm docházet dokonce ke zhoršení celého problému, neboť při laserovém ošetření se mírně pleť poškodí /vždy/ a vyvolává imunitní odpověď pleti, což je zánět. Přináší tedy zvýšené riziko opětovné hyperpigmentace, což je opak laserového zákroku, který klientka očekává. Nehledě na cenu laserového ošetření.

Jednotlivé procedury, které provádím ve svém studiu jsou podrobně rozepsány v jednotlivých nabídkách procedur.

Nyní více k domácí péči, která je z mého pohledu jednou z nejcennější věcí a to kladu na srdce každé klientce.


DOMÁCÍ PÉČE PRO SJEDNOCENÍ TÓNU A REGENERACI PLETI- Diego dalla Palma WHITELIGHT TM CREAM

  
 

Společnost Diego dalla Palma vytvořila unikátní kombinaci svých produktů, které se navzájem doplňují a znásobují efekt projasnění pokožky.

Všechny produkty této zesvětlující řady obsahují kombinaci 51+3 Hyalu komplex TM, patentovanou složku s obsahem 51 minerálů, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a ceramidů + 3 velikosti Hyaluronové kyseliny pro dokonalou hydrataci všech tří vrstev pokožky.

Představuji Vám zde luxusní Whitelight TM krém.

Má speciální rozjasňující efekt a tento produkt zvyšuje odraz světla na povrchu kůže tak, aby způsoboval okamžité rozjasnění a tonizaci pleti.

Aktivní látky:

-         - 51 + 3 Hyalu komplex TM

-         - Pro white B-SPHERES

-         - Diamond Lightening Complex

-         - Light reflective powder

-         - Allantoin

-         - Bambucké máslo

Krém zabraňuje a snižuje zároveň výskyt tmavých skvrn, vrásek a suché pokožky. Výsledkem je pleť ve špičkové kondici, pevná a zářivá. Aplikuje se ráno i večer po dokonalém očištění pleti odličovacím produktem Diego dalla Palma čistícím mlékem a tonikem.

   

 


VELKÉ OMYLY V DOPORUČENÍCH V PÉČI O PLEŤ na internetu...

Ráda bych Vám trochu poradila a osvětlila některé názory na péči o pleť.  Pokusím se to podat zjednodušeně, i když problematika je docela složitá.
Moc mne překvapuje, kolik je dnes na internetu blogů a youtubových videí, kde si všechny ty slečny hrají na odbornice.

Jedna docela známá blogerka radila nedávno ženám, že našla naprosto úžasnou věc v drogerii a tou jsou jemné žiletky na odchlupení tváře. Doslova řekla, že po takovém zásahu budete mít pleť jako mimino.
Představa, kolik žen při sledovanosti jejího blogu se toho chytně a začně si žiletkou přejíždět důkladně tvář, mě zamrazila.
Bohužel toto je jeden strašný návod z desítek dalších.
Na jiných webových stránkách, kde takové holítko na pleť pro ženy samozřejmě i prodávají, doporučují holit se 3x týdně! Prý se ničeho nemusíte obávat, i make-up bude pak krásnější....Pisatel argumentoval tím, že mužská pleť stárne pomaleji a je to díky holení!!! Fakt????
Není to naopak?

Je to můj názor, ale POZOROVÁNÍM JSEM ZJISTILA OPAK.
- Všichni muži, které znám, mají po holení pleť podrážděnou, proto se jim doporučují různé vody po holení na zklidnění a regeneraci.
- Po holení některé chloupky zarůstají a tvoří pupínky.
- Pleť po holení je vysušenější a více náchylná na podráždění a začervenání.

Ženská pleť je jiná než mužská a je velmi jemná. Pokud Vám neraší knír nebo neroste srst na tváři, objíždět pleť žiletkou je hazard. Jedno velké nebezpečí pro jemnou pleť je pigmentace.

Každým broušením a i holením se na pleti peelinguje vrchní vrstvička kůže, která tvoří ochranou bariéru před jakýmkoli nebezpečným zářením, viry a bakteriemi, smogem a volnými radikály. Lidově řečeno, volné radikály jsou rozbíječi buněk. Vrchní vrstva je skvělá ochranná bariéra pro bezpečí spodnějších vrstev. Chloupky v obličeji mají svůj účel a bez nich je pleť obnažená.
Když "seříznete" povrch pleti s chloupkama, zbavíte jí štítu a podráždíte ji, i když to není možná ani vidět.
Zarůstající chloupky mohou pak tvořit svědivé pupínky nebo se do pleti může dostat v horším případě i infekce. Chloupky nejsou naši nepřátelé, jak je přísný svět ženské krásy odsuzuje. Nepřátelé jsou neinformovaní lidé, kteří vnucují své názory na internetu neinformovaným slečnám, které si mohou pleť nenávratně poškodit.
  

JAK OŠETŘIT PLEŤ S AKNÉ A NÁSLEDNÝCH JIZEV?

Další "dobrá" rada, kterou jsem objevila na jednom serveru o kráse....Cituji: "Pro vyčištění pórů použijte do trochu medu skořici."

Skořice je silné prokrvující  koření. Mezi vedlejší účinky se uvádí to, že může způsobovat alergie a silné nežádoucí prokrvení, dokonce popálení sliznic , pálení rtů a jazyka.
Právě toto prokrvení je velmi problematické u citlivé, jemné , senzitivní a kuperosní pleti. Může způsobit při alergiích na ní silné otoky.
Ve spojitosti s medem sice může být "bezpečnější", přesto skořici pro masáž kůže na obličeji nedoporučuji.
Silně prokrví a podráždí křehké žilky, kůže zčervená a pálí.

---------------------------------------------

Péče o pleť v rouškovém období

Milé klientky, protože se na mne některé z Vás obracíte o radu, jak pečovat o pleť v době COVID-19, budu Vás postupně provádět ošetřeními, která si můžete provádět doma a vylepšit si pleť jednoduchými triky a osvědčenými metodami.


Protože některé z vás mne požádaly o radu, jak vrstvit zakoupené produkty, připravila jsem přehled, v jakém pořadí je použít.

 
 
Kosmetické produkty a jejich použití:

- ČISTÍCÍ GEL
- MICELÁRNÍ ODLIČOVAČ
- ČISTÍCÍ MLÉKO
- PEELING MECHANICKÝ
- PEELING KYSELINOVÝ             
- TONIK
- SÉRUM
- KRÉM           

Postup ošetření pleti:

1) odličte očního okolí a řas micelární vodou nebo mlékem- oční okolí je velmi citlivé, velmi rychle ztrácí elastitu, ztenčením prosvítají spodnější tmavší vrstvy, takže pozor, dámy, buďte na tuto jemnou pleť velmi jemné!

2) navlhčete dlaně a rozetřete trošku gelu pro čištění do pěny. Masírujte alespoň 1 minutu a opláchněte teplou vodou.

3) pokud máte rády pleťové čistící mléko, nepoužívejte tampony, ale rozmasírujte mléko po celém obličeji a splácněte teplou vodou nebo navlhčenou houbičkou či tamponem.

4) brusný peelig používejte při normálním typu pleti pouze 1x týdně. Brusné částečky mohou častějším používáním dráždit citlivou kůži. Jemně ho masírujte prsty a vyhýbejte se očnímu okolí a oblastem s červenými žilkami! V případě kuperosní pleti doporučuji neagresivní jemné částečky v peelingu a provádět pouze na místech, kde není výskyt žilek.

5) kyselinový peelingový čistící gel určený pro každodenní péči lze používat na normální a mastnou pleť, protože více vysušuje.
    AHA kyselinový peeling 1x za měsíc. Pro domácí použití se používá 20% kyselinka glycolová nebo mandlová.
Peeling naneste po celé oblasti obličeje kromě očního okolí  a nechte 2 minuty působit. Podle pocitu v pleti můžete zvyšovat dobu působení postupně až na 5 minut.
Poté použijte neutralizátor nebo pleťové mléko /pokyny jsou různé podle stupně kyselosti a jsou udané v návodu k použití/, a opláchněte důkladně teplou vodou!
Nenechte se odradit, když pocítíte jemné brnění nebo štipkání. Je to normální a vy můžete vidět, že proces čištění pleti opravdu probíhá.
Doporučuji 3 dny po domácím ošetření pleť chráni proti slunci kvůli pigmentaci.

6) na tampon nakapejte tonic a provlhčete pleť. Tonic připravuje pleť pro další produkt a snižuje spotřebu krému. Některé ženy mají pocit, že je to zbytečná péče a že sérum nebo krém po umytí stačí. Kůže je součást našeho těla. Když máte ráno žízeň, napijete se? Kůže je žíznivá. Celou noc pracovala na své regeneraci a ráno potřebuje dodat hydrataci. Dejte jí napít, odmění se vám.

7) aplikujte 1-2 kapky séra, sérum je v péči o pleť něco jako elixír mládí. Je to vysoce účinná a koncentrovaná směs regeneračních, hydratačních, zklidňujících a posilujících extraktů a látek. Vydrží velmi dlouho, stačí kapka, ale v péči o pleť je, podle mne, od určitého věku nezbytné. Sérum vždy fixujte následně krémem.

8) krém do pokožky nevtírejte, ale jemně vklepejte. Pokud pleť předem provlhčíte předchozí péčí, stačí vám na celý obličej, včetně krku, velikost hrášku.
 
Můj tip:
Mám osobně velmi dobrou zkušenost s kyselinovým peelingem pro domácí použití od společnosti Thalac nebo Diego, s jejichž produkty pracuji v salonní péči.

Francouzi a hlavně ženy z Francie si velmi potrpí na prvotřídní produkty a vůně, složení, které je čistě přírodní a v tomto případě mořské. Mohu potvrdit, že výsledky jsou opravdu znatelné a klientky samy potvrzují výrazný dlouhodobý efekt.
Co se týká kyselinového peelingu, jednoznačně doporučuji Peeling Glycolic -Thalac nebo Enzymový peeling od Diego dalla Palma/ k dostání u mne/

Co od těchto produktů můžete očekávat?
Úžasně ošetří dehydratovanou a unavenou pleť, vyrovná ph pokožky, otevře pleť, aby mohla přijmout následnou péči.
Zároveň stimulují buněčnou obnovu, sjednocují odstín kůže a odstraňují odumřele navrstvené buňky, které dělají bariéru pro pečující látky v produktech.
Po aplikaci bude Vaše pleť rozzářená, projasněná, hydratovaná, hedvábně jemná a vyhlazená. Zároveň obsažený vápník pleť zpevňuje, posiluje a oživuje zevnitř.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Pamatujte ale na to, že stres a strach je zabiják naší krásy. Proto v této době, kdy není jednoduché udržet si vnitřní klid a pohodu, hodně relaxujte a co nejvíce se věnujte nějakému svému koníčku , sportu a vycházkám do přírody.

 
    

 V čem je rozdíl mezi kvalitní značkovou kosmetikou a kosmetikou zakoupenou v drogeriích či stánkařů?

Někdy se setkávám s názorem, že je jedno, co si mažeme na obličej, protože naše babičky se mazaly Indulonou a pleť měly bez chybičky…

Je pravda, že to tak bylo. Mazalo se Indulonou, sádlem a olejem, ale i proto, že na trhu nebyl téměř žádný výběr.  Vzpomenu za totality Niveu a Marinu . :-)))

Druhá věc je, že nikdy nebylo tak znečištěné prostředí a ohromný stres, jaký máme dnes. Na naši pleť má právě toto rozhodující vliv. A to nemluvím o stravě a lécích, ve kterých přijímáme neuvěřitelné množství chemie pro naše tělo tak zatěžující a překyselizující.

Ráda bych lidově vysvětlila, proč krémy z drogerie a různých firem prodávajících přes stánkové prodejce s pěknými katalogy :-) nepřinášejí pleti z dlouhodobého hlediska 

žádoucí kosmetický výsledek.

1) podstatnou věcí je samozřejmě složení.

2) dalším důležitým faktorem je ale molekulární velikost ingrediencí v produktu.

Představte si pro srozumitelnost, jak se snažíte přesít přes sítko hrách.

Můžete se snažit sebevíc, ale skrz něj se nedostanete.

Levnější krémy mají velké molekuly svých ingrediencí.

Podle složení opravdu obsahují látky napsané na obalu, ale ty zůstanou působit jen na povrchové části pokožky „epidermu“. Pleť má síťovinu, laicky řečeno, jako síto, přes kterou nepropustí velké molekuly do hloubky pokožky, které říkáme „dermis“. Proto často klientky přicházejí sklíčené kolem čtyřiceti let, kdy najednou pleť začne prokazovat hluboké vrásky, pigmentaci a různé nerovnosti, které právě vznikají nedostatečnou hydratací a výživou v dermis.

Právě zde vznikají problémy stárnutí. Dlouhodobě se tato dermis nespokojí jen s tím, co získává stravou, protože dnešní doba pleť vyčerpává i zvenčí: chemickými látkami, chlorovanou vodou, smogem, elektrosmogem a zářením různého druhu, tzv.volnými radikály ze znečištěného životního prostředí, cigaretovým kouřem a dalšími…

Je-li tedy molekulární hmotnost účinných jednotlivých látek v produktu velká, nemohou velké částice proniknout do dermis a vyživit tyto vrstvy. Oproti tomu malé molekuly proniknou přes síťovinu a regenerují, revitalizují, zpevňují a hydratují do hluboké vrstvy pokožky.

Nedejte tedy na krásně barevné katalogy rozdávané na ulici, dárky za nákupy nebo lživé reklamy, jak budete za pár týdnů o 10 let mladší! Většina těchto výrobců, aby se dostala na nízkou cenu, má také levnou výrobu. Takže krém, který natřete na pleť, zůstane jen na povrchu.Tyto levné produkty obsahují také konzervanty a vůně, na kterou si pleť může časem vytvořit alergickou reakci, kterou si žena už do spojitosti s krémem nedá dohromady, protože jí léta nedělal, jak říkají některé klientky, žádné problémy.


Vyrobit nano částice a mikromolekuly do pleťového produktu je velmi nákladné, proto se toto odrazí i v ceně výrobku. Z dlouhodobého hlediska se Vám však investice vrátí v podobě hloubkově vyživené, hydratované a spokojené pleti. Takže levná kosmetika se časem hodně prodražuje!

Proto jsem se také rozhodla pro velmi kvalitní přírodní francouzskou kosmetiku Diego dalla Palma, Thalac a Phytomer,  které splňují požadavky pro zdravou a krásnou pleť.

Kosmetické ošetření s použitím těchto značek vykazuje ihned hloubkovou hydrataci, projasnění a regeneraci pleti. S výběrem produktů Vám velmi ráda poradím při kosmetickém ošetření.

Všechny produkty od společnosti Diego dalla Palma Itálie Miláno, Alissa Beauté Itálie Miláno, Thalac Francie a Phytomer Francie- lze zakoupit v našem studiu.


 


Můžete si u nás zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY na vybraná ošetření.

Přejeme si, aby Vámi darovaná ošetření formou dárkového poukazu byla skvělým zážitkem a hodnotným dárkem pro Vaše blízké.

Proto provádíme tato ošetření s největší pečlivostí, kvalitně a nešidíme je co do práce i použitých produktů. tel. č. 777863717

      

              

  



  

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software